Placering
Resultater for hver runde er først tilgængelige efter deadline af hver runde
ASR - Det Lækre hold
2022/23
Runde 1: 2 x (8 x 500m)
Tid |
0:30:36.2 |
Placering |
96.95 |
| |
Runde 2: 25,000m
Tid |
1:27:40.1 |
Placering |
97.72 |
| |
Runde 3: 2 x (8 x 1000m)
Tid |
1:05:51.7 |
Placering |
92.66 |
| |
Runde 4: 8 x 2000m
Tid |
1:05:11.5 |
Placering |
96.84 |
| |
Runde 5: 8 x 15min
Distancen |
27626 |
Placering |
92.36 |
| |
2021/22
Runde 1: 2 x (8 x 500m)
Tid |
0:30:30.4 |
Placering |
96.78 |
| |
2017/18
Runde 1: 2 x (8 x 500m)
Tid |
0:30:39.7 |
Placering |
89.76 |
| Navn | Alder | Tid | Noter |
---|
Trine | 0 | 02:03.8 | | Silje | 0 | 01:37.0 | | Linette | 0 | 01:37.4 | | Helene | 0 | 01:34.5 | | Stinne | 0 | 01:33.9 | | Fie | 0 | 01:29.1 | | Anne | 0 | 01:28.5 | | Trine | 0 | 01:33.4 | |
|
Runde 2: 25,000m
Tid |
1:26:56.8 |
Placering |
94.65 |
| |
Runde 3: 2 x (8 x 1000m)
Tid |
1:04:43.3 |
Placering |
91.51 |
| Navn | Alder | Tid | Noter |
---|
Fie | 0 | 00:00.0 | 2:02,2 - 1:57,8 | Sofie | 0 | 00:00.0 | 2:01,4 - 2:00,5 | Trine | 0 | 00:00.0 | 2:04,4 - 2:04,6 | Silje | 0 | 00:00.0 | 2:04,4 | Helene | 0 | 00:00.0 | 2:02,2 | | 0 | 00:00.0 | | | 0 | 00:00.0 | | | 0 | 00:00.0 | | | 0 | 00:00.0 | | | 0 | 00:00.0 | | | 0 | 00:00.0 | | | 0 | 00:00.0 | | | 0 | 00:00.0 | | | 0 | 00:00.0 | | | 0 | 00:00.0 | | | 0 | 00:00.0 | |
|
Runde 4: 8 x 2000m
Tid |
1:05:17.3 |
Placering |
96.75 |
| Navn | Alder | Tid | Noter |
---|
| 0 | 00:00.0 | | | 0 | 00:00.0 | | | 0 | 00:00.0 | | | 0 | 00:00.0 | | | 0 | 00:00.0 | | | 0 | 00:00.0 | | | 0 | 00:00.0 | | | 0 | 00:00.0 | |
|
2015/16
Runde 1: 2 x (8 x 500m)
Tid |
0:29:20.7 |
Placering |
96.40 |
| Navn | Alder | Tid | Noter |
---|
Sophia | 0 | 01:50.1 | | Stine W | 0 | 01:51.8 | | Sofie HC | 0 | 01:51.1 | | Christine | 0 | 01:45.9 | | Christinne H | 0 | 01:51.1 | | Marie L | 0 | 01:54.9 | | Charlotte G | 0 | 01:48.7 | | Anne G | 0 | 01:44.7 | | Sophia | 0 | 01:51.2 | | Stine W | 0 | 01:49.2 | | Sofie HC | 0 | 01:52.0 | | Christine | 0 | 01:48.1 | | Christinne H | 0 | 01:53.5 | | Marie L | 0 | 01:55.7 | | Charlotte G | 0 | 01:49.5 | | Anne G | 0 | 01:44.2 | |
|
Runde 2: 25,000m
Tid |
1:23:08.5 |
Placering |
100.00 |
| |
Runde 3: 2 x (8 x 1000m)
Tid |
1:02:50.2 |
Placering |
92.40 |
| |
Runde 4: 8 x 2000m
Tid |
1:04:06.9 |
Placering |
100.00 |
| |
Runde 5: 8 x 15min
Distancen |
28364 |
Placering |
100.00 |
| |
2014/15
Runde 1: 2 x (8 x 500m)
Tid |
0:30:39.5 |
Placering |
98.28 |
| |
Runde 2: 25,000m
Tid |
1:27:06.8 |
Placering |
96.75 |
| |
Runde 3: 2 x (8 x 1000m)
Tid |
1:04:16.6 |
Placering |
95.71 |
| |
Runde 4: 8 x 2000m
Tid |
1:05:25.7 |
Placering |
97.70 |
| |
2013/14
Runde 1: 2 x (8 x 500m)
Tid |
0:29:27.8 |
Placering |
97.14 |
| Navn | Alder | Tid | Noter |
---|
Anne Groth Andersen | 28 | 01:44.7 | (38) | Anna Winthereik | 0 | 01:42.0 | (38) | Majbritt Dichov Lund Kristensen | 34 | 01:55.3 | (33) | Emma Line Tagø | 0 | 01:56.0 | (32) | Lene Bjerre | 0 | 01:55.5 | (32) | Charlotte Gravesen | 0 | 01:49.9 | (32) | Ingrid Fjær | 0 | 01:46.0 | (36) | Astrid Mohr Rasmussen | 30 | 01:41.4 | (37) | Anne Groth Andersen | 28 | 01:50.7 | (34) | Anna Winthereik | 0 | 01:47.0 | (38) | Majbritt Dichov Lund Kristensen | 34 | 01:58.0 | (29) | Emma Line Tagø | 0 | 01:58.5 | (32) | Lene Bjerre | 0 | 01:57.8 | (31) | Charlotte Gravesen | 0 | 01:53.4 | (32) | Ingrid Fjær | 0 | 01:50.6 | (31) | Astrid Mohr Rasmussen | 30 | 01:40.9 | (37) |
|
Runde 2: 25,000m
Tid |
1:24:36.6 |
Placering |
95.06 |
| |
Runde 3: 2 x (8 x 1000m)
Tid |
1:02:31.3 |
Placering |
96.36 |
| |
Runde 4: 8 x 2000m
Tid |
1:03:03.3 |
Placering |
97.12 |
| |
Runde 5: 8 x 15min
Distancen |
28680 |
Placering |
95.36 |
| |
2012/13
Runde 1: 2 x (8 x 500m)
Tid |
0:29:49.6 |
Placering |
97.57 |
| Navn | Alder | Tid | Noter |
---|
Benedikte Skaarup | 0 | 01:49.9 | | Majbritt Dichov Lund Kristensen | 33 | 01:52.3 | | Hege Sætrum | 28 | 01:57.2 | | Johanne Helboe Nielsen | 27 | 01:55.4 | | Sofie Holm-Christensen | 0 | 01:54.5 | | Anne Groth Andersen | 27 | 01:46.2 | | Mie Lillethorup | 26 | 01:49.3 | | Astrid Mohr Rasmussen | 29 | 01:43.2 | | Benedikte Skaarup | 0 | 01:51.6 | | Majbritt Dichov Lund Kristensen | 33 | 01:54.2 | | Hege Sætrum | 28 | 01:57.3 | | Johanne Helboe Nielsen | 27 | 01:57.9 | | Sofie Holm-Christensen | 0 | 01:57.2 | | Anne Groth Andersen | 27 | 01:49.5 | | Mie Lillethorup | 26 | 01:52.2 | | Astrid Mohr Rasmussen | 29 | 01:42.4 | |
|
Runde 2: 25,000m
Tid |
1:24:27.8 |
Placering |
95.74 |
| |
Runde 3: 2 x (8 x 1000m)
Tid |
1:03:09.0 |
Placering |
95.32 |
| |
Runde 4: 8 x 2000m
Tid |
1:06:25.3 |
Placering |
93.57 |
| |
Runde 5: 8 x 15min
Distancen |
28549 |
Placering |
95.46 |
| |
2011/12
Runde 1: 2 x (8 x 500m)
Tid |
0:29:34.6 |
Placering |
97.50 |
| |
Runde 2: 25,000m
Tid |
1:26:30.9 |
Placering |
98.75 |
| |
Runde 3: 2 x (8 x 1000m)
Tid |
1:03:47.0 |
Placering |
92.80 |
| |
Runde 4: 8 x 2000m
Tid |
1:04:45.1 |
Placering |
93.31 |
| |
Runde 5: 8 x 15min
Distancen |
28653 |
Placering |
92.91 |
| |
2010/11
Runde 1: 2 x (8 x 500m)
Tid |
0:31:07.5 |
Placering |
88.59 |
| |
Runde 2: 25,000m
Tid |
1:25:50.6 |
Placering |
92.60 |
| |
Runde 3: 2 x (8 x 1000m)
Tid |
1:06:07.3 |
Placering |
86.17 |
| |
Runde 4: 8 x 2000m
Tid |
1:04:49.8 |
Placering |
90.01 |
| |
Runde 5: 8 x 15min
Distancen |
27756 |
Placering |
87.70 |
| |
2009/10
Runde 1: 2 x (8 x 500m)
Tid |
0:30:42.6 |
Placering |
94.91 |
| Navn | Alder | Tid | Noter |
---|
Mette Verner | 0 | 00:00.0 | 2.00.0 T38 og 2.02.8 T35 | Ida Lind | 0 | 00:00.0 | 1.51.2 T=36 1.53.5 T=36 | Mona Kjærsgaard | 0 | 00:00.0 | 1.55.8 T=40 1.53.8 T=41 | Astrid Mohr | 0 | 00:00.0 | 1.45.9 T=43 1.47.5 T=42 | Marianne Lilholt Christensen | 32 | 00:00.0 | 1.55.7 T=33 1.58.2 T=32 | Karen Svidt | 0 | 00:00.0 | 1.51.8 T=35 1.51.5 T=39 | Rikke Møller | 0 | 00:00.0 | 1.54.5 T=35 1.55.0 T=39 | Katrine Andersen | 0 | 00:00.0 | 2.01.3 T=39 2.04.2 T=36 |
|
Runde 2: 25,000m
Tid |
1:26:26.0 |
Placering |
96.47 |
| Navn | Alder | Tid | Noter |
---|
Mette Verner | 0 | 00:00.0 | | Pernille Hansen | 0 | 00:00.0 | | Nanna Ebbensgaard | 0 | 00:00.0 | | Mona Kjærsgaard | 0 | 00:00.0 | | Astrid Mohr | 0 | 00:00.0 | | Stine Lindegaard | 0 | 00:00.0 | | Nanna Ebbensgaard | 0 | 00:00.0 | | Ulla Vølker | 0 | 00:00.0 | |
|
Runde 3: 2 x (8 x 1000m)
Tid |
1:04:20.1 |
Placering |
95.01 |
| Navn | Alder | Tid | Noter |
---|
Benedikte | 0 | 00:00.0 | 4.03,5 4.08,4 | Mette | 0 | 00:00.0 | 4.09,7 4.11,5 | Ulla | 0 | 00:00.0 | 3.54,3 3.55,2 | Merete | 0 | 00:00.0 | 3.52,3 3.59,8 | Iben | 0 | 00:00.0 | 4.13,1 4.17,7 | Anna Cecilie | 0 | 00:00.0 | 4.04,6 4.11,2 | Mona | 0 | 00:00.0 | 3.54,6 3.57,4 | Astrid | 0 | 00:00.0 | 3.41,7 3.45,4 |
|
Runde 4: 8 x 2000m
Tid |
1:04:07.9 |
Placering |
98.05 |
| Navn | Alder | Tid | Noter |
---|
Benedikte | 0 | 00:00.0 | 8.32,0 2.08,0 29 | Mona | 0 | 00:00.0 | 8.06,9 2.01,7 29 | Ulla | 0 | 00:00.0 | 8.00,1 2.00,0 30 | Mette | 0 | 00:00.0 | 8.32,8 2.08,2 28 | Pernille | 0 | 00:00.0 | 8.37,0 2.09,2 33 | Astrid | 0 | 00:00.0 | 7.42,6 1.55,6 29 | Stine | 0 | 00:00.0 | 7.57,7 1.59,4 29 | Rebekka | 0 | 00:00.0 | 7.39,0 1.54,7 37 |
|
Runde 5: 8 x 15min
Distancen |
28526 |
Placering |
95.77 |
| Navn | Alder | Tid | Noter |
---|
Tina | 0 | 00:00.0 | 3.424 m 2.11,4 28 | Benedikte | 0 | 00:00.0 | 3.441 m 2.10,7 26 | Ulla | 0 | 00:00.0 | 3.599 m 2.05,0 27 | Nanna | 0 | 00:00.0 | 3.540 M 2.07,1 28 | Karen | 0 | 00:00.0 | 3.646 m 2.03,4 27 | Mette | 0 | 00:00.0 | 3.453 m 2.10,3 | Astrid | 0 | 00:00.0 | 3.695 m 2.01,7 27 | Stine | 0 | 00:00.0 | 3.725 m 2.00,8 29 |
|
2008/9
Runde 1: 2 x (8 x 500m)
Tid |
0:30:27.3 |
Placering |
92.72 |
| Navn | Alder | Tid | Noter |
---|
Margrethe Langhoff Thuesen | 24 | 00:00.0 | a)00.01.43.7 T:46
b)00.01.45.8 T:47 | Mette Verner | 38 | 00:00.0 | a)00.01.57.0 T:42
b)00.02.04.0 T:41 | Astrid Rasmussen Mohr | 25 | 00:00.0 | a)00.01.43.8 T:43
b)00.01.47.8 T:43 | Anne Sevelsted | 27 | 00:00.0 | a)00.01.49.9 T:41
b)00.01.51.4 T:40 | Maren Gundersen | 24 | 00:00.0 | a)00.02.08.7 T:37
b)00.02.12.1 T:38 | Stine S. Lindegaard | 26 | 00:00.0 | a)00.01.47.5 T:43
b)00.01.48.3 T:43 | Helle Schmidt Hansen | 33 | 00:00.0 | a)00.01.58.0 T:38
b)00.01.58.6 T:39 | Rikke Bech | 36 | 00:00.0 | a)00.01.53.9 T:43
b)00.01.56.8 T:44 |
|
Runde 2: 25,000m
Tid |
1:28:15.3 |
Placering |
92.88 |
| Navn | Alder | Tid | Noter |
---|
Margrethe Langhoff Thuesen | 24 | 00:00.0 | Bedste 500m tid: 1.30 | Nanna Ebbensgaard | 28 | 00:00.0 | Bedste 500m tid: 1.35 | Astrid Rasmussen Mohr | 25 | 00:00.0 | Bedste 500m tid: 1.32 | Iben Hebsgaard Nielsen | 27 | 00:00.0 | Bedste 500m tid: 1.40 | Rikke Bech | 36 | 00:00.0 | Bedste 500m tid: 1.43 | Marianne Bech | 27 | 00:00.0 | Bedste 500m tid: 1.42 | Benedikte Skaarup Madsen | 26 | 00:00.0 | Bedste 500m tid: 1.39 | Helle Schmidt Hansen | 33 | 00:00.0 | Bedste 500m tid: 1.42 |
|
Runde 3: 2 x (8 x 1000m)
Tid |
1:05:12.1 |
Placering |
92.42 |
| Navn | Alder | Tid | Noter |
---|
Stine Sarauw Lindegaard | 26 | 00:00.0 | a)3.45.5 T33
b)3.45.5 T35 | Margrethe Langhoff Thuesen | 24 | 00:00.0 | a)3.41.2 T38
b)3.45.7 T36 | Anne Sevelsted | 27 | 00:00.0 | a)3.56.0 T41
b)3.55.6 T38 | Mette Verner | 38 | 00:00.0 | a)4.13.5 T33
b)4.18.0 T35 | Nanna Ebbensgaard | 28 | 00:00.0 | a)3.57.0 T34
b)4.00.5 T36 | Frida Lønbæk Jensen | 23 | 00:00.0 | a)4.28.5 T31
b)4.26.2 T32 | Benedikte Skaarup Madsen | 26 | 00:00.0 | a)4.15.4 T31
b)4.15.8 T32 | Helle Schmidt Hansen | 33 | 00:00.0 | a)4.12.3 T34
b)4.14.9 T34 |
|
Runde 4: 8 x 2000m
Tid |
1:05:56.1 |
Placering |
91.14 |
| Navn | Alder | Tid | Noter |
---|
Margrethe Langhoff Thuesen | 24 | 00:00.0 | 7.42.4 T31 | Marianne Lilholt | 0 | 00:00.0 | 8.38.4 T29 | Nanna Ebbensgaard | 28 | 00:00.0 | 8.19.0 T30 | Ann Busch Hansen | 0 | 00:00.0 | 8.26.1 T28 | Helle Schmidt Hansen | 33 | 00:00.0 | 8.49.9 T29 | Stine Sarauw Lindegaard | 26 | 00:00.0 | 7.50.2 T29 | Gry Hvass Pedersen | 0 | 00:00.0 | 8.06.4 T31 | Anne Sevelsted | 27 | 00:00.0 | 8.06.7 T31 |
|
2007/8
Runde 1: 2 x (8 x 500m)
Tid |
0:30:22.1 |
Placering |
94.92 |
| Navn | Alder | Tid | Noter |
---|
Ann Bishoff | 0 | 00:00.0 | a)00.01:46.50
b)00.01:49.70 | Helle Ørum Nielsen | 0 | 00:00.0 | a)00.01:48.20
b)00.01:52.00 | Tina | 0 | 00:00.0 | a)00.01:54.20
b)00.01:56.90 | Anne Sevelsted | 0 | 00:00.0 | a)00.01:49.00
b)00.01:52.10 | Merete Vindum | 0 | 00:00.0 | a)00.01:50.80
b)00.01:56.30 | Ulla Nielsen | 0 | 00:00.0 | a)00.02:05.20
b)00.02:08.90 | Rikke Bech | 0 | 00:00.0 | a)00.01:56.30
b)00.01:58.10 | Stine Lindegaard | 0 | 00:00.0 | a)00.01:52.20
b)00.01:46.00 |
|
Runde 2: 25,000m
Tid |
1:26:45.5 |
Placering |
95.72 |
| Navn | Alder | Tid | Noter |
---|
Ann Bischoff | 33 | 00:00.0 | Bedste 500m tid=1.30 | Anne Sevelsted | 26 | 00:00.0 | Bedste 500m tid=1.36 | Ulla Schierup | 34 | 00:00.0 | Bedste 500m tid=1.48 | Rikke Møller | 29 | 00:00.0 | Bedste 500m tid=1.39 | Stine Lindegaard | 25 | 00:00.0 | Bedste 500m tid=1.31 | Helle Ørum | 25 | 00:00.0 | Bedste 500m tid=1.33 | Rikke Bech | 35 | 00:00.0 | Bedste 500m tid=1.44 | Merete Vindum | 25 | 00:00.0 | Bedste 500m tid=1.39 |
|
Runde 3: 2 x (8 x 1000m)
Tid |
1:05:44.3 |
Placering |
95.56 |
| Navn | Alder | Tid | Noter |
---|
Ann Bischoff | 33 | 00:00.0 | Tid: 7.53.1
500m: 1.58.2
T-30 | Mika Munck | 29 | 00:00.0 | Tid:8.06.0
500m: 2.01.5
T-28 | Astrid Grud | 22 | 00:00.0 | Tid:8.11.1
500m:2.02.7
T-31 | Bente Sander | 28 | 00:00.0 | Tid: 8.16.4
500m:2.04.1
T-29 | Anne Sevelsted | 26 | 00:00.0 | Tid:8.11.2
500m:2.02.8
T-31 | Rikke Bech | 35 | 00:00.0 | Tid:8.30.6
500m: 2.07.6
T-34 | Mette Verner | 38 | 00:00.0 | Tid: 8.35.0
500m: 2.08.7
T-30 | Stine Lindegaard | 25 | 00:00.0 | Tid: 8.01.1
500m: 2.00.2
T-32 |
|
Runde 4: 8 x 2000m
Distancen |
28091 |
Placering |
94.20 |
| Navn | Alder | Tid | Noter |
---|
Bente Sander | 28 | 00:00.0 | 3543m 2.07.0 (500m split) T30 | Anne Sevelsted | 26 | 00:00.0 | 3607m 2.04.7 (500m split) T29 | Helle Ørum | 25 | 00:00.0 | 3701 2.01.5 (500m split) T33 | Mika Munck | 29 | 00:00.0 | 3653m 2.03.1 (500m split) T25 | Helle Schmidt | 32 | 00:00.0 | 3227m 2.19.4 (500m split) T30 | Astrid Grud | 22 | 00:00.0 | 3517m 2.07.9 (500m split) T28 | Rikke Bech | 35 | 00:00.0 | 3438m 2.10.8 (500m split) T31 | Mette Verner | 38 | 00:00.0 | 3404m 2.12.1 (500m split) T27 |
|
Runde 5: 8 x 15min
Tid |
1:01:54.6 |
Placering |
97.52 |
| Navn | Alder | Tid | Noter |
---|
Helle Ørum | 25 | 00:00.0 | 1.tur:3:46.4 /500m:1:53.2 T:36 2.tur:3:49.3 /500m:1:54.6 T:36 | Bente Sander | 28 | 00:00.0 | 1.tur:3:57.9 /500m:1:58.9 T:33 2.tur:3:59.9 /500m:1:59.9 T:33 | Anne Sevelsted | 26 | 00:00.0 | 1.tur:3:49.2 /500m:1:54.6 T:33 2.tur:3:50.6 /500m:1:55.3 T:33 | Astrid Grud | 22 | 00:00.0 | 1.tur:3:51.8 /500m:1:55.9 T:33 2.tur:3:55.9 /500m:1.57.9 T:31 | Tina Lund | 25 | 00:00.0 | 1.tur:4:02.1 /500m:2:01.0 T:30 2.tur:4:02.5 /500m:2:01.2 T:28 | Mika Munck | 29 | 00:00.0 | 1.tur:3:54.5 /500m:1:57.2 T:27 2.tur:3:57.1 /500m:1:58.5 T:29 | Stine Lindegaard | 25 | 00:00.0 | 1.tur:3:44.6 /500m:1:52.3 T:35 2.tur:3:44.4 /500m:1:52.2 T:37 | Margrethe Thuesen | 23 | 00:00.0 | 1.tur:3:44.5 /500m:1:52.2 T:35 2.tur:3:44.0 /500m:1:52.0 T:38 |
|
2006/7
Runde 1: 2 x (8 x 500m)
Tid |
0:30:18.9 |
Placering |
47.81 |
| Navn | Alder | Tid | Noter |
---|
Margrethe Thuesen | 22 | 00:00.0 | 1.43.2 (44) og 1.46.0 (47) Jeg kan ikke trække vejret i kadance 47! | Milou Theut | 30 | 00:00.0 | 1.49.6 og 1.51.7 Lad ikke det perfekte stå i vejen for det gode. Skriv så noget på det speciale! | Ninna Schmidt | 26 | 00:00.0 | 1.46.4 og 1.53.5 Røven først - altid! Det har jeg lært i år! | Marianne Lilholt Christensen | 29 | 00:00.0 | 1.54.9 og 1.58.1 Virker det ikke? Så prøv at genstarte! | Titina Vinther | 24 | 00:00.0 | 1.57.3 og 1.57.8 jeg elsker at blive helt smadret, men først bagefter! | Stine Lindegaard | 24 | 00:00.0 | 1.51.1 og 1.51.4 Sådan! | Clara Trolle | 24 | 00:00.0 | 1.54.7 og 1.58.9 Ja, selvfølgelig kan jeg lave cirkelspark! | Birgitte Bæk | 23 | 00:00.0 | 2.00.1 og 2.03.7 Get rowing! |
|
Runde 2: 25,000m
Tid |
1:27:47.7 |
Placering |
49.49 |
| Navn | Alder | Tid | Noter |
---|
Marianne Lilholt Christensen | 29 | 00:00.0 | PB 1.38 | Milou Theut | 30 | 00:00.0 | PB 1.37 | Clara Trolle | 24 | 00:00.0 | PB 1.40 | Stine Lindegaard | 24 | 00:00.0 | PB 1.34 | Birgitte Bæk | 23 | 00:00.0 | PB 1.44 | Sine Haltou Kristensen | 22 | 00:00.0 | PB 1.36 | Margrethe Thuesen | 22 | 00:00.0 | PB 1.31 | Helle Ørum Jensen | 24 | 00:00.0 | PB 1.38 |
|
Runde 3: 2 x (8 x 1000m)
Tid |
1:07:23.3 |
Placering |
22.52 |
| Navn | Alder | Tid | Noter |
---|
Milou Theut | 30 | 00:00.0 | 8.23.6 | Marianne Lilholt | 29 | 00:00.0 | 8.17.3 | Clara Trolle | 24 | 00:00.0 | 8.25.7 | Rikke Møller | 28 | 00:00.0 | 8.48.6 | Stine Lindegaard | 24 | 00:00.0 | 7.51.3 | Tina Lund | 24 | 00:00.0 | 9.07.3 | Anne Sevelsted | 25 | 00:00.0 | 8.42.0 | Margrethe Thuesen | 22 | 00:00.0 | 7.44.5 |
|
Runde 4: 8 x 2000m
Distancen |
27910 |
Placering |
95.79 |
| Navn | Alder | Tid | Noter |
---|
Karina Kokborg | 0 | 00:00.0 | 3243 / 2:18,7 | Mika Munch Pedersen | 0 | 00:00.0 | 3552 / 2:06,7 | Margrethe Thuesen | 22 | 00:00.0 | 3741 / 2:00,2 | Helle Ørum Nielsen | 24 | 00:00.0 | 3524 / 2:07,6 | Milou Theut | 30 | 00:00.0 | 3498 / 2:08,6 | Clara Trolle | 24 | 00:00.0 | 3446 / 2:10,5 | Anne Sevelsted | 25 | 00:00.0 | 3406 / 2:12,2 | Marianne Lilholt Christensen | 29 | 00:00.0 | 3496 / 2:08,7
|
|