Hold

Sort by: Country | Category

Firer

Denmark
Lemvig U12 kajak1 Lemvig Junior 14 Åben Results
Nibe Junior 14 Nibe Junior 14 Åben Results
Team Blå Rødvig Roklub Rødvig Stevns Junior 14 Åben Results
Roskilde Rokklub u14 Roskilde Junior 14 Åben Results
Sønderborg jun. Sønderborg Junior 14 Åben Results
team UR0 Assens Junior 14 Åben Results
Roklubben Stevns Piger Rødvig Junior 14 Åben Results
Roklubben Stevns Drenge Rødvig Junior 14 Åben Results
HvR UA Hvidovre Junior 18 Drenge Results
Roskilde Roklub Piger Roskilde Junior 18 Piger Results
Jels te mix Jels Junior 18 Mix Results
Nibe Junior 18 mix Nibe Junior 18 Mix Results
Roskilde Roklub 1 Roskilde Junior 18 Mix Results
Sorø Roklub Absalon's stjernehold 3 Sorø Junior 18 Mix Results
Jels kakao mix Jels Junior 18 Mix Results
Roklubben Stevns Rødvig Junior 18 Mix Results
KvikAmok København Åben Herre Results
DSRs havmænd København Ø Åben Herre Results
The KVIK Men København Åben Herre Results
Budz Boot Camp Vejle K1 Vejle Åben Herre Results
Viborgs drenge Viborg Åben Herre Results
KRigerne København Åben Herre Results
SAS åben herre København Åben Herre Results
DSRs Spice girls København Ø Åben Herre Results
Ergomaidens København Åben Damer Results
KVIK Team København Åben Damer Results
DSRs havdamer København Ø Åben Damer Results
Budz Boot Camp Vejle Q1 Vejle Åben Damer Results
Budz Boot Camp Vejle Q2 Vejle Åben Damer Results
Poptimisterne København Åben Damer Results
ARA firemix Aarhus (Roklubben ARA) Åben Mix Results
KR reserve Hvidovre Åben Mix Results
Nivås rigtige mænd Nivå 35+ Herre Results
Kolding MC Kolding 35+ Herre Results
Varde Roklub 1 Varde 35+ Herre Results
Roklubben Stevns Rødvig 35+ Herre Results
lemvig roklub lemvig 35+ Herre Results
Die alte herren Roklubben Furesoe 35+ Herre Results
Nivås Damer ;-) Nivå 35+ Damer Results
Gefion4 København 35+ Damer Results
Fanfarerne Roskilde 35+ Damer Results
LDR Kgs. Lyngby 35+ Damer Results
Roklubben Stevns Rødvig 35+ Damer Results
Bornholms Mini Mix Rønne 35+ Mix Results
Roklubben Øresund Kastrup 35+ Mix Results
Optimisterne Rødvig Roklub Rødvig Stevns 35+ Mix Results
Nivås mixer 2017 Nivå 35+ Mix Results
The Usual KVIK suspects København 35+ Mix Results
MSR mix 1 (+35) Munkebo 35+ Mix Results
Ringsted Mix Ringsted 35+ Mix Results
Odense Roklub Odense 35+ Mix Results
Århus United I Århus 60+ Herre Results
Aarhus United II Aarhus 60+ Herre Results
FBCK Helsingør 60+ Herre Results
FCMK Helsingør 60+ Herre Results
Korsør Roklub 60 Korsør 60+ Herre Results
Fredensborg masters Fredensborg 60+ Herre Results
De seje mænd Hundested 60+ Herre Results
Stjernerne Helsingør 60+ Damer Results
Storebælts seje sild Korsør 60+ Damer Results
Concept 2 Fredensborg 60+ Damer Results
Fæstningspigerne 4 Fredericia 60+ Damer Results
ARA SERO 60+ MIX Aarhus 60+ Mix Results
SAS 60+ mix København 60+ Mix Results
GRK460 Gilleleje 60+ Mix Results
Aserne Roskilde 60+ Mix Results
Team Problematikerne Ishøj 60+ Mix Results
Fredensborg masters Fredensborg 70+ Herre Results
Finland
Team Ambiotica Jyväskylä 35+ Herre Results
Ireland
Team Lyne Kerry Åben Mix Results
Norway
Budz Kristiansand Kristiansand Åben Mix Results
Sweden
Bernadottes herrlag Stockholm Junior 18 Drenge Results
Bernadottes mixlag Stockholm Junior 18 Mix Results

Otter

Denmark
Sorø Roklub Absalon's stjernehold Sorø Junior 14 Åben Results
Ro Team Kongens Lyngby Lyngby Junior 14 Åben Results
Køge Roklub URO Køge Junior 14 Åben Results
Sorø Roklub Absalon's stjernehold 2 Sorø Junior 14 Åben Results
Team Overvægt (AR URO) Aarhus Junior 18 Drenge Results
Holstebro Junior Drenge Holstebro Junior 18 Drenge Results
Holstebro Junior Mix Holstebro Junior 18 Mix Results
ASR - Det Onde Hold Aarhus Åben Herre Results
Universitetsroning Aalborg Team Alfa Aalborg Åben Herre Results
Univesitetsroning Odense (Bombe 8'eren) Odense Åben Herre Results
Universitetsroning Odense (Spritraketten) Odense Åben Herre Results
Holstebro Senior Holstebro Åben Herre Results
ASR - Det Lækre Hold Aarhus Åben Damer Results
Universitetsroning Odense (De Vold Stramme Ro Tøser) Odense Åben Damer Results
RCA HighSpeedNoControl Aarhus Åben Damer Results
Universitetsroning Aalborg Team Bravo Aalborg Åben Damer Results
Køge Roklub Køge Åben Mix Results
Vejle Roklub Åbenmix Vejle Åben Mix Results
Haderslev Roklub Haderslev Åben Mix Results
ARK hold 1 København Åben Mix Results
ARK hold 2 Købehavn Åben Mix Results
De vedholdende Hundested 35+ Herre Results
Syvstjernen Kolding 35+ Herre Results
Aarhus Roklub Masters Aarhus 35+ Herre Results
DSR Young Boys København 35+ Herre Results
Gourmetholdet Kolding 35+ Damer Results
Sorø Roklub Veteran Damer Sorø 35+ Damer Results
Fæstningspigerne 1. Fredericia 35+ Damer Results
Fæstningspigerne 2 Fredericia 35+ Damer Results
SRK 2 damer 5500 Middelfart 35+ Damer Results
Seje Fredensborg Quinder Fredensborg 35+ Damer Results
Fæstningspigerne 3 Fredericia 35+ Damer Results
onsdagsgym++ Assens 35+ Mix Results
Lyngby Lyngby 35+ Mix Results
Nibe Roklub Nibe 35+ Mix Results
RR mix Randers 35+ Mix Results
Torsdagsholdet Gilleleje 35+ Mix Results
Lyngby 2 Lyngby 35+ Mix Results
Cirkel Gilleleje 35+ Mix Results
Lindenborg Roklub Gevninge 35+ Mix Results
KVIKsters København 35+ Mix Results
Roklubben Ægir Aalborg 35+ Mix Results
High speed full control - Aarhus Roklub 35+ mix 8 GP Aarhus 35+ Mix Results
SønderTyske Haderslev 35+ Mix Results
Stubbekøbing roklub Stubbekøbing 35+ Mix Results
DSR Old Boys København 60+ Herre Results
Lyngby Lyngby 60+ Herre Results
Fæstnings-otteren Fredericia 60+ Herre Results
SRK 1 Middelfart 60+ Herre Results
Bagsværd +60 Bagsværd 60+ Herre Results
Fredensborg masters Fredensborg 60+ Herre Results
Champagnepigerne + Kolding 60+ Damer Results
ARA SERO 60+Mix Aarhus 60+ Mix Results
Dragør's Veteraner Dragør 60+ Mix Results
Fredensborg friske ældre roere Fredensborg 60+ Mix Results
Fredensborg Ældre hold 2 Fredensborg 60+ Mix Results
Fredensborg Ældre hold 3 Fredensborg 60+ Mix Results
Fredensborg ældre hold 5 Fredensborg 60+ Mix Results
Odense Kanal otter Odense M 70+ Herre Results