Teams

Sort by: Country | Category

Fours

Denmark
Lemvig U12 kajak1 Lemvig Junior 14 Open Results
Nibe Junior 14 Nibe Junior 14 Open Results
Team Blå Rødvig Roklub Rødvig Stevns Junior 14 Open Results
Roskilde Rokklub u14 Roskilde Junior 14 Open Results
Sønderborg jun. Sønderborg Junior 14 Open Results
team UR0 Assens Junior 14 Open Results
Roklubben Stevns Piger Rødvig Junior 14 Open Results
Roklubben Stevns Drenge Rødvig Junior 14 Open Results
HvR UA Hvidovre Junior 18 Boys Results
Roskilde Roklub Piger Roskilde Junior 18 Girls Results
Jels te mix Jels Junior 18 Mixed Results
Nibe Junior 18 mix Nibe Junior 18 Mixed Results
Roskilde Roklub 1 Roskilde Junior 18 Mixed Results
Sorø Roklub Absalon's stjernehold 3 Sorø Junior 18 Mixed Results
Jels kakao mix Jels Junior 18 Mixed Results
Roklubben Stevns Rødvig Junior 18 Mixed Results
KvikAmok København Open Men Results
DSRs havmænd København Ø Open Men Results
The KVIK Men København Open Men Results
Budz Boot Camp Vejle K1 Vejle Open Men Results
Viborgs drenge Viborg Open Men Results
KRigerne København Open Men Results
SAS åben herre København Open Men Results
DSRs Spice girls København Ø Open Men Results
Ergomaidens København Open Women Results
KVIK Team København Open Women Results
DSRs havdamer København Ø Open Women Results
Budz Boot Camp Vejle Q1 Vejle Open Women Results
Budz Boot Camp Vejle Q2 Vejle Open Women Results
Poptimisterne København Open Women Results
ARA firemix Aarhus (Roklubben ARA) Open Mixed Results
KR reserve Hvidovre Open Mixed Results
Nivås rigtige mænd Nivå 35+ Men Results
Kolding MC Kolding 35+ Men Results
Varde Roklub 1 Varde 35+ Men Results
Roklubben Stevns Rødvig 35+ Men Results
lemvig roklub lemvig 35+ Men Results
Die alte herren Roklubben Furesoe 35+ Men Results
Nivås Damer ;-) Nivå 35+ Women Results
Gefion4 København 35+ Women Results
Fanfarerne Roskilde 35+ Women Results
LDR Kgs. Lyngby 35+ Women Results
Roklubben Stevns Rødvig 35+ Women Results
Bornholms Mini Mix Rønne 35+ Mixed Results
Roklubben Øresund Kastrup 35+ Mixed Results
Optimisterne Rødvig Roklub Rødvig Stevns 35+ Mixed Results
Nivås mixer 2017 Nivå 35+ Mixed Results
The Usual KVIK suspects København 35+ Mixed Results
MSR mix 1 (+35) Munkebo 35+ Mixed Results
Ringsted Mix Ringsted 35+ Mixed Results
Odense Roklub Odense 35+ Mixed Results
Århus United I Århus 60+ Men Results
Aarhus United II Aarhus 60+ Men Results
FBCK Helsingør 60+ Men Results
FCMK Helsingør 60+ Men Results
Korsør Roklub 60 Korsør 60+ Men Results
Fredensborg masters Fredensborg 60+ Men Results
De seje mænd Hundested 60+ Men Results
Stjernerne Helsingør 60+ Women Results
Storebælts seje sild Korsør 60+ Women Results
Concept 2 Fredensborg 60+ Women Results
Fæstningspigerne 4 Fredericia 60+ Women Results
ARA SERO 60+ MIX Aarhus 60+ Mix Results
SAS 60+ mix København 60+ Mix Results
GRK460 Gilleleje 60+ Mix Results
Aserne Roskilde 60+ Mix Results
Team Problematikerne Ishøj 60+ Mix Results
Fredensborg masters Fredensborg 70+ Men Results
Finland
Team Ambiotica Jyväskylä 35+ Men Results
Ireland
Team Lyne Kerry Open Mixed Results
Norway
Budz Kristiansand Kristiansand Open Mixed Results
Sweden
Bernadottes herrlag Stockholm Junior 18 Boys Results
Bernadottes mixlag Stockholm Junior 18 Mixed Results

Eights

Denmark
Sorø Roklub Absalon's stjernehold Sorø Junior 14 Open Results
Ro Team Kongens Lyngby Lyngby Junior 14 Open Results
Køge Roklub URO Køge Junior 14 Open Results
Sorø Roklub Absalon's stjernehold 2 Sorø Junior 14 Open Results
Team Overvægt (AR URO) Aarhus Junior 18 Boys Results
Holstebro Junior Drenge Holstebro Junior 18 Boys Results
Holstebro Junior Mix Holstebro Junior 18 Mixed Results
ASR - Det Onde Hold Aarhus Open Men Results
Universitetsroning Aalborg Team Alfa Aalborg Open Men Results
Univesitetsroning Odense (Bombe 8'eren) Odense Open Men Results
Universitetsroning Odense (Spritraketten) Odense Open Men Results
Holstebro Senior Holstebro Open Men Results
ASR - Det Lækre Hold Aarhus Open Women Results
Universitetsroning Odense (De Vold Stramme Ro Tøser) Odense Open Women Results
RCA HighSpeedNoControl Aarhus Open Women Results
Universitetsroning Aalborg Team Bravo Aalborg Open Women Results
Køge Roklub Køge Open Mixed Results
Vejle Roklub Åbenmix Vejle Open Mixed Results
Haderslev Roklub Haderslev Open Mixed Results
ARK hold 1 København Open Mixed Results
ARK hold 2 Købehavn Open Mixed Results
De vedholdende Hundested 35+ Men Results
Syvstjernen Kolding 35+ Men Results
Aarhus Roklub Masters Aarhus 35+ Men Results
DSR Young Boys København 35+ Men Results
Gourmetholdet Kolding 35+ Women Results
Sorø Roklub Veteran Damer Sorø 35+ Women Results
Fæstningspigerne 1. Fredericia 35+ Women Results
Fæstningspigerne 2 Fredericia 35+ Women Results
SRK 2 damer 5500 Middelfart 35+ Women Results
Seje Fredensborg Quinder Fredensborg 35+ Women Results
Fæstningspigerne 3 Fredericia 35+ Women Results
onsdagsgym++ Assens 35+ Mixed Results
Lyngby Lyngby 35+ Mixed Results
Nibe Roklub Nibe 35+ Mixed Results
RR mix Randers 35+ Mixed Results
Torsdagsholdet Gilleleje 35+ Mixed Results
Lyngby 2 Lyngby 35+ Mixed Results
Cirkel Gilleleje 35+ Mixed Results
Lindenborg Roklub Gevninge 35+ Mixed Results
KVIKsters København 35+ Mixed Results
Roklubben Ægir Aalborg 35+ Mixed Results
High speed full control - Aarhus Roklub 35+ mix 8 GP Aarhus 35+ Mixed Results
SønderTyske Haderslev 35+ Mixed Results
Stubbekøbing roklub Stubbekøbing 35+ Mixed Results
DSR Old Boys København 60+ Men Results
Lyngby Lyngby 60+ Men Results
Fæstnings-otteren Fredericia 60+ Men Results
SRK 1 Middelfart 60+ Men Results
Bagsværd +60 Bagsværd 60+ Men Results
Fredensborg masters Fredensborg 60+ Men Results
Champagnepigerne + Kolding 60+ Women Results
ARA SERO 60+Mix Aarhus 60+ Mix Results
Dragør's Veteraner Dragør 60+ Mix Results
Fredensborg friske ældre roere Fredensborg 60+ Mix Results
Fredensborg Ældre hold 2 Fredensborg 60+ Mix Results
Fredensborg Ældre hold 3 Fredensborg 60+ Mix Results
Fredensborg ældre hold 5 Fredensborg 60+ Mix Results
Odense Kanal otter Odense M 70+ Men Results