Hold

Sort by: Country | Category

Firer

Denmark
Lemvig kajak1 Lemvig Junior 14 Åben Results
Lemvig kajakA Lemvig Junior 14 Åben Results
Nibe Junior 14 Nibe Junior 14 Åben Results
Team Blå Rødvig Roklub Rødvig Stevns Junior 14 Åben Results
Ungdomsroer Sønderborg Junior 14 Åben Results
Øhavsskolen 6. kl. Faaborg Junior 14 Åben Results
Øhavsskolen 6. kl., hold 2 Faaborg Junior 14 Åben Results
Hels Youngsters Helsingør Junior 14 Åben Results
Lemvig kajak U12 Lemvig Junior 14 Åben Results
Stevns Junior Drenge Rødvig Junior 14 Åben Results
Stevns Junior Piger Rødvig Junior 14 Åben Results
Køge Bad Boys Køge Roklub Junior 18 Drenge Results
Nibe Junior 18 mix Nibe Junior 18 Mix Results
Sorø Roklub Absalon's stjernehold 3 Sorø Junior 18 Mix Results
Hels juniors Helsingør Junior 18 Mix Results
Efterskolen Lindenborg 1 Roskilde Junior 18 Mix Results
Efterskolen Lindenborg 2 Roskilde Junior 18 Mix Results
DSR juniors 1 København Ø Junior 18 Mix Results
DSR juniors 2 København Ø Junior 18 Mix Results
Jels URO Jels Junior 18 Mix Results
Bjarne den Blå Rødvig Roklub Rødvig Stevns Junior 18 Mix Results
Viborgs ungdom Viborg Åben Herre Results
Budzsome - BUDZBOOTCAMP VEJLE Vejle Åben Herre Results
KVIK UNIVERSITETSRONING København Åben Damer Results
Trip trap Budz sko BUDZBOOTCAMP Vejle Vejle Åben Damer Results
BudzLightYear - BUDZBOOTCAMP VEJLE Vejle Åben Damer Results
ASR - Det Halve Lækre Hold Århus Åben Damer Results
Gefion Damer København Åben Damer Results
KVIK Yes we can København Åben Mix Results
DSR alt-godt-fra-coastal 1 København Ø Åben Mix Results
DSR alt-godt-fra-coastal 2 København Ø Åben Mix Results
DSR alt-godt-fra-coastal 3 københavn Ø Åben Mix Results
DSR alt-godt-fra-coastal 4 København Ø Åben Mix Results
DSRs poppere København Ø Åben Mix Results
KVIK Jungsters København Åben Mix Results
ARK 4 København Åben Mix Results
Præstø Roklub herre 4 Præstø 35+ Herre Results
DSR Young Boys København 35+ Herre Results
Nivås rigtige mænd Nivå 35+ Herre Results
Lindenborg Roklub Herre Gevninge 35+ Herre Results
Bornholmerne kap Rønne 35+ Herre Results
WannaBePiloterne København 35+ Herre Results
Kvik Seals København 35+ Herre Results
Fredensborg Veteran herrer +35 Fredensborg 35+ Herre Results
Odense Roklub Odense 35+ Herre Results
Lyngby Lyngby 35+ Damer Results
Fæstningspigerne 3 Fredericia 35+ Damer Results
Nivås Damer ;-) Nivå 35+ Damer Results
Ringsted Damer Ringsted 35+ Damer Results
Københavns Roklub københavn 35+ Damer Results
Team ladys Roklubben Stevns 35+ Damer Results
søndagsplus Assens 35+ Mix Results
Bornholms Mini Mix Rønne 35+ Mix Results
Roklub Øresund 98GO Kastrup 35+ Mix Results
Optimisterne Rødvig Roklub Rødvig Stevns 35+ Mix Results
Nivås mixer Nivå 35+ Mix Results
ÆGIR Aalborg 35+ Mix Results
Roklub Øresund Ulriks piger Kastrup 35+ Mix Results
Team KVIK Chief København 35+ Mix Results
KVIK Go Get Them København Ø 35+ Mix Results
KVIK Here we go again København Ø 35+ Mix Results
GRK / Torsdag Gilleleje 35+ Mix Results
AR 4GP High speed full control III Aarhus C 35+ Mix Results
AR 4GP High speed full control II Aarhus C 35+ Mix Results
Stubbekøbing Roklub Stubbekøbing 35+ Mix Results
Århus United I Århus 60+ Herre Results
SAS 60+ Herrer København 60+ Herre Results
Aarhus United II Aarhus 60+ Herre Results
75,5 Helsingør 60+ Herre Results
BR60+damer Bagsværd 60+ Damer Results
Storebælts seje sild Korsør 60+ Damer Results
Concept 2 Fredensborg 60+ Damer Results
ARA SERO 60+ MIX Aarhus 60+ Mix Results
SAS 60+ mix København 60+ Mix Results
GRK460 Gilleleje 60+ Mix Results
Hejrerne fra Sorø Sorø 60+ Mix Results
Fredensborg masters Fredensborg 70+ Herre Results
Kanal firer 70+ Odense C 70+ Herre Results
Odense Firer 70 + Odense N 70+ Herre Results
ARA SERO 70+ Mix Aarhus 70+ Mix Results
Finland
Team Ambiotica Jyväskylä 35+ Herre Results
Gemany
Ruderklub Flensburg Flensburg Åben Herre Results
Ireland
Team Lyne Kerry Åben Mix Results
Sweden
Hammarby M 1 Stockholm Åben Herre Results
Hammarby W 1 Stockholm Åben Damer Results
Hammarby mix 1 Stockholm Åben Mix Results
Hammarby Mix 2 Stockholm Åben Mix Results

Otter

Denmark
Sorø Roklub Absalon's stjernehold Sorø Junior 14 Åben Results
Ro Team Kongens Lyngby Lyngby Junior 14 Åben Results
Skoleroerne Holstebro Junior 14 Åben Results
Holstebro Junior Mix Holstebro Junior 18 Mix Results
ASR - Det Onde Hold Aarhus Åben Herre Results
Fredericiadrengene Fredericia Åben Herre Results
Universitetsroning Aalborg Team Alfa Aalborg Åben Herre Results
Universitetsroning Aalborg Team Bravo Aalborg Åben Herre Results
Universitetsroning Aalborg Team Charlie Aalborg Åben Damer Results
Vejle Roklub Åbenmix Vejle Åben Mix Results
ARK 1 København S Åben Mix Results
ARK 2 København S Åben Mix Results
ARK 3 København S Åben Mix Results
De vedholdende Hundested 35+ Herre Results
Aarhus Roklub Masters Aarhus 35+ Herre Results
Lemvig Roklub Lemvig 35+ Herre Results
DSR Young Boys København 35+ Herre Results
Gourmetholdet Kolding 35+ Damer Results
Fæstningspigerne 1. Fredericia 35+ Damer Results
Fæstningspigerne 2 Fredericia 35+ Damer Results
Seje Fredensborg Quinder Fredensborg 35+ Damer Results
onsdagsgym++ Assens 35+ Mix Results
Lyngby Lyngby 35+ Mix Results
Nibe Roklub Nibe 35+ Mix Results
Cirkel Gilleleje 35+ Mix Results
Lindenborg Roklub Gevninge 35+ Mix Results
Faaborg Roerne Faaborg 35+ Mix Results
Stubbekøbing roklub Stubbekøbing 35+ Mix Results
Præstø 8´er hold Præstø 35+ Mix Results
AR 8 GP High speed full control I Aarhus C 35+ Mix Results
DSR Old Boys København 60+ Herre Results
Lyngby Lyngby 60+ Herre Results
Fæstnings-otteren Fredericia 60+ Herre Results
SRK 1 Middelfart 60+ Herre Results
Bagsværd +60 Bagsværd 60+ Herre Results
Fredensborg masters Fredensborg 60+ Herre Results
SRK 2 Middelfart 60+ Damer Results
Fæstningspigerne 3 Fredericia 60+ Damer Results
ARA SERO 60+Mix Aarhus 60+ Mix Results
Dragør's Veteraner Dragør 60+ Mix Results
Fredensborg friske ældre roere Fredensborg 60+ Mix Results
Fredensborg Ældre hold 2 Fredensborg 60+ Mix Results
Fredensborg Ældre hold 3 Fredensborg 60+ Mix Results
Fredensborg ældre hold 5 Fredensborg 60+ Mix Results
Fredensborg Ældre hold 6 Fredensborg 60+ Mix Results
Odense Kanal otter Odense M 70+ Herre Results
Gemany
Ruderklub Flensburg Flensburg Åben Mix Results
Sweden
Halmstads damåtta Halmstad Åben Damer Results