Teams

Sort by: Country | Category

Fours

Denmark
Lemvig kajak1 Lemvig Junior 14 Open Results
Lemvig kajakA Lemvig Junior 14 Open Results
Nibe Junior 14 Nibe Junior 14 Open Results
Team Blå Rødvig Roklub Rødvig Stevns Junior 14 Open Results
Ungdomsroer Sønderborg Junior 14 Open Results
Øhavsskolen 6. kl. Faaborg Junior 14 Open Results
Øhavsskolen 6. kl., hold 2 Faaborg Junior 14 Open Results
Hels Youngsters Helsingør Junior 14 Open Results
Lemvig kajak U12 Lemvig Junior 14 Open Results
Køge Bad Boys Køge Roklub Junior 18 Boys Results
Nibe Junior 18 mix Nibe Junior 18 Mixed Results
Sorø Roklub Absalon's stjernehold 3 Sorø Junior 18 Mixed Results
Hels juniors Helsingør Junior 18 Mixed Results
Efterskolen Lindenborg 1 Roskilde Junior 18 Mixed Results
Efterskolen Lindenborg 2 Roskilde Junior 18 Mixed Results
DSR juniors 1 København Ø Junior 18 Mixed Results
DSR juniors 2 København Ø Junior 18 Mixed Results
Jels URO Jels Junior 18 Mixed Results
Bjarne den Blå Rødvig Roklub Rødvig Stevns Junior 18 Mixed Results
Viborgs ungdom Viborg Open Men Results
Budzsome - BUDZBOOTCAMP VEJLE Vejle Open Men Results
KVIK UNIVERSITETSRONING København Open Women Results
Trip trap Budz sko BUDZBOOTCAMP Vejle Vejle Open Women Results
BudzLightYear - BUDZBOOTCAMP VEJLE Vejle Open Women Results
ASR - Det Halve Lækre Hold Århus Open Women Results
Gefion Damer København Open Women Results
KVIK Yes we can København Open Mixed Results
DSR alt-godt-fra-coastal 1 København Ø Open Mixed Results
DSR alt-godt-fra-coastal 2 København Ø Open Mixed Results
DSR alt-godt-fra-coastal 3 københavn Ø Open Mixed Results
DSR alt-godt-fra-coastal 4 København Ø Open Mixed Results
DSRs poppere København Ø Open Mixed Results
KVIK Jungsters København Open Mixed Results
Præstø Roklub herre 4 Præstø 35+ Men Results
DSR Young Boys København 35+ Men Results
Nivås rigtige mænd Nivå 35+ Men Results
Lindenborg Roklub Herre Gevninge 35+ Men Results
Bornholmerne kap Rønne 35+ Men Results
WannaBePiloterne København 35+ Men Results
Kvik Seals København 35+ Men Results
Fredensborg Veteran herrer +35 Fredensborg 35+ Men Results
Odense Roklub Odense 35+ Men Results
Lyngby Lyngby 35+ Women Results
Fæstningspigerne 3 Fredericia 35+ Women Results
Nivås Damer ;-) Nivå 35+ Women Results
Ringsted Damer Ringsted 35+ Women Results
Københavns Roklub københavn 35+ Women Results
søndagsplus Assens 35+ Mixed Results
Bornholms Mini Mix Rønne 35+ Mixed Results
Roklub Øresund 98GO Kastrup 35+ Mixed Results
Optimisterne Rødvig Roklub Rødvig Stevns 35+ Mixed Results
Nivås mixer Nivå 35+ Mixed Results
ÆGIR Aalborg 35+ Mixed Results
Roklub Øresund Ulriks piger Kastrup 35+ Mixed Results
Team KVIK Chief København 35+ Mixed Results
KVIK Go Get Them København Ø 35+ Mixed Results
KVIK Here we go again København Ø 35+ Mixed Results
GRK / Torsdag Gilleleje 35+ Mixed Results
AR 4GP High speed full control III Aarhus C 35+ Mixed Results
AR 4GP High speed full control II Aarhus C 35+ Mixed Results
Stubbekøbing Roklub Stubbekøbing 35+ Mixed Results
Århus United I Århus 60+ Men Results
SAS 60+ Herrer København 60+ Men Results
75,5 Helsingør 60+ Men Results
BR60+damer Bagsværd 60+ Women Results
Storebælts seje sild Korsør 60+ Women Results
Concept 2 Fredensborg 60+ Women Results
ARA SERO 60+ MIX Aarhus 60+ Mix Results
SAS 60+ mix København 60+ Mix Results
GRK460 Gilleleje 60+ Mix Results
Hejrerne fra Sorø Sorø 60+ Mix Results
Fredensborg masters Fredensborg 70+ Men Results
Kanal firer 70+ Odense C 70+ Men Results
Odense Firer 70 + Odense N 70+ Men Results
ARA SERO 70+ Mix Aarhus 70+ Mix Results
Finland
Team Ambiotica Jyväskylä 35+ Men Results
Gemany
Ruderklub Flensburg Flensburg Open Men Results
Ireland
Team Lyne Kerry Open Mixed Results
Sweden
Hammarby M 1 Stockholm Open Men Results
Hammarby W 1 Stockholm Open Women Results
Hammarby mix 1 Stockholm Open Mixed Results
Hammarby Mix 2 Stockholm Open Mixed Results

Eights

Denmark
Sorø Roklub Absalon's stjernehold Sorø Junior 14 Open Results
Ro Team Kongens Lyngby Lyngby Junior 14 Open Results
Skoleroerne Holstebro Junior 14 Open Results
Holstebro Junior Mix Holstebro Junior 18 Mixed Results
ASR - Det Onde Hold Aarhus Open Men Results
Fredericiadrengene Fredericia Open Men Results
Universitetsroning Aalborg Team Alfa Aalborg Open Men Results
Universitetsroning Aalborg Team Bravo Aalborg Open Men Results
Universitetsroning Aalborg Team Charlie Aalborg Open Women Results
Vejle Roklub Åbenmix Vejle Open Mixed Results
ARK 1 København S Open Mixed Results
ARK 2 København S Open Mixed Results
ARK 3 København S Open Mixed Results
De vedholdende Hundested 35+ Men Results
Aarhus Roklub Masters Aarhus 35+ Men Results
Lemvig Roklub Lemvig 35+ Men Results
DSR Young Boys København 35+ Men Results
Gourmetholdet Kolding 35+ Women Results
Fæstningspigerne 1. Fredericia 35+ Women Results
Fæstningspigerne 2 Fredericia 35+ Women Results
Seje Fredensborg Quinder Fredensborg 35+ Women Results
onsdagsgym++ Assens 35+ Mixed Results
Lyngby Lyngby 35+ Mixed Results
Nibe Roklub Nibe 35+ Mixed Results
Cirkel Gilleleje 35+ Mixed Results
Lindenborg Roklub Gevninge 35+ Mixed Results
Faaborg Roerne Faaborg 35+ Mixed Results
Stubbekøbing roklub Stubbekøbing 35+ Mixed Results
Præstø 8´er hold Præstø 35+ Mixed Results
AR 8 GP High speed full control I Aarhus C 35+ Mixed Results
DSR Old Boys København 60+ Men Results
Lyngby Lyngby 60+ Men Results
Fæstnings-otteren Fredericia 60+ Men Results
SRK 1 Middelfart 60+ Men Results
Bagsværd +60 Bagsværd 60+ Men Results
Fredensborg masters Fredensborg 60+ Men Results
SRK 2 Middelfart 60+ Women Results
Fæstningspigerne 3 Fredericia 60+ Women Results
ARA SERO 60+Mix Aarhus 60+ Mix Results
Dragør's Veteraner Dragør 60+ Mix Results
Fredensborg friske ældre roere Fredensborg 60+ Mix Results
Fredensborg Ældre hold 2 Fredensborg 60+ Mix Results
Fredensborg Ældre hold 3 Fredensborg 60+ Mix Results
Fredensborg ældre hold 5 Fredensborg 60+ Mix Results
Odense Kanal otter Odense M 70+ Men Results
Gemany
Ruderklub Flensburg Flensburg Open Mixed Results
Sweden
Halmstads damåtta Halmstad Open Women Results